1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

 توجه: اسامی پذیرفته شدگان سهمیه استعداد های درخشان در همین محل  اعلام خواهد شد.

 پذیرفته شدگان دکتری مهر 92

 پردیس بین الملل دانشگاه فردوسی مشهد

  آمار زمینه استنباط

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

اوتیازاده فرزانه

18602

2

هاتفی فاطمه

18376

 رشته اقتصاد کشاورزی - سیاست و توسعه کشاورزی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

حسنی لیلا

18280

  رشته بوم شناسی زراعی(اگرواکولوژی)

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

بزرگمهر علی

15731

2

پورطوسی نرگس

18321

  رشته گیاهپزشکی - بیماری شناسی گیاهی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

کاکوئی نژاد مژده

18443

2

سلطانی ایدلیکی جمشید

15517

  رشته دامپزشکی-بیوتکنولوژی (زیست فناوری)

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

ناصری فاطمه

18349

2

توکلی مهدیه

18363

  رشته بیوتکنولوژی کشاورزی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

قربانی فعال پریسا

18559

  رشته گیاهپزشکی - حشره شناسی کشاورزی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

نیکنام محمد

15754

2

دولتی راحله

18543

  رشته حکمت متعالیه

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

عباسی مجید

15521

2

الهی خراسانی نفیسه

18604

3

طاهری والا پریسا

18395

  رشته رفتار حرکتی گرایش یادگیری حرکتی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

کیهانی مریم

18399

2

فتحی زاده علی

15716

  رشته ریاضی کاربردی زمینه کنترل و بهینه سازی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

عبدالخالق زاده شعرباف سید مصطفی

15599

2

مهرپرور مریم

18315

  ریاضی محض گرایش آنالیز زمینه تابعی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

نگهبان قره قویونلو مرضیه

18461

2

رحمتی نصراباد زهرا

18406

  رشته ریاضی محض گرایش آنالیز زمینه  هارمونیک

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

افخمی فرشاد

15856

2

دهقانپور محمد آباد ابوالقاسم

15303

  رشته ریاضی محض - جبر

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

گلمکانی هانیه

18286

2

گلیلانی عقیل

15309

3

شریفی جواد

15641

   رشته زبانشناسی همگانی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

هدایت مفیدی مسیحه السادات

18462

2

نادرنژاد گراناز

18503

  زراعت-اصلاح نباتات-علوم علفهای هرز

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

عطری علیرضا

15663

2

بهروزی دلاور

15466

  زراعت – اصلاح نباتات - فیزیولوژی گیاهان زراعی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

اوژن ندا

18344

  زراعت – اصلاح نباتات گرایش اکولوژی گیاهان زراعی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

ناصری راد هوشنگ

15506

  رشته زمین شناسی - چینه  و فسیل شناسی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

قلندری زهره

18329

2

سنجری سمیه

18362

3

چنارانی عاطفه

18552

  رشته زمین شناسی – رسوب شناسی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

یحیی شیبانی وصال

18351

2

میرسعیدی نونا

18485

  رشته زمین شناسی مهندسی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

افشار سلمه

18519

2

مرتضوی چم چالی منوچهر

15480

3

سالاری پویا

15405

  رشته زمین شناسی اقتصادی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

شریفی مقدم صدیقه

18597

2

جوادی سهیلا

18536

  رشته شیمی-شیمی آلی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

رجب زاده مریم

18398

2

تقوی خراسانی فائزه

18385

3

نوربخش مهسا

18392

  رشته شیمی-شیمی فیزیک

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

غفاری توران اعظم

18386

2

مقدسی فریمانی فریبا

18545

3

خیرابادی رامش

18330

  رشته علوم اقتصادی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

خادم فاضله

18598

2

قدیمی علیرضا

15732

3

رحیمی غلامعلی

15333

  رشته علوم باغبانی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

صالحی فروزان

18412

2

اورعی گلمکانی تکتم

18588

3

حبیبی ناهید

18423

4

زرین نسیم

18580

  رشته علوم و صنایع غذایی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

محمدی نیما

15373

2

اکبریان مینا

18282

3

ایدانی عماد

15605

4

آقامحمدی بنفشه

18400

5

مرشدی شهربابکی افسانه

18444

6

حیدری فاطمه

18311

7

سارا ریتوند

(سهمیه ایثارگران)

18326

  رشته مهندسی آب - آبیاری و زهکشی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

سمیعی دلوئی محمد جواد

15734

2

مظاهری زاده یونس

15773

  رشته مهندسی آب - سازه های آبی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

معارفدوست رضا

15822

2

هادیان محمد

15354

  رشته فیزیولوژی ورزشی - گرایش بیوشیمی و متابولیسم ورزشی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

سلطانی محمود

15339

2

مبهوت مقدم توحید

15779

  رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی گرایش مدیریت ورزشی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

متقی شهری محمدحسن

15759

2

خادم لو علیرضا

15500

  رشته مکانیک ماشین های کشاورزی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

موسوی سیدفرهاد

15717

2

ملازهی سعید

15383

  رشته مهندسی کامپیوتر- نرم افزار

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

خجسته طوسی غزاله

18489

2

موسوی سید علی

15362

3

اسدی فر سمیه

18531

4

حاجی مهدیزاده زرگر سمانه

18594

5

شهریاری شیرزاد

(سهمیه مربیان)

15286

  رشته مهندسی مکانیک - تبدیل انرژی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

شیخانی حمیده

18483

2

طینتی نیما

15854

3

فریور سعید

15802

4

قاضی خانی علی

15615

5

جلیلی مهر محمد

15467

6

امجدی کاشانی سرور

 (سهمیه مربیان)

18296

  رشته مهندسی مکانیک - طراحی کاربردی(دینامیک جامدات)

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

طباطبایی فخار محمد جواد

15341

2

اکبرپور امین

15499

3

مشکینی محسن

15342

4

نوعی آقایی مهرداد

15567

5

ولی زاده امین

15826

  رشته مهندسی مواد و متالوژی

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

ناجی ابهری حامد

15453

2

الوند فائزه

18368

  رشته علوم قرآن و حدیث

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

حسین گلزار مریم

18638

2

پاکزاد عبدالعلی

15445

3

دهقان پورحاجی ابادی زهرا

18314

4

رضوی دوست غلامرضا

15828

  رشته علوم دامی - تغذیه طیور

 

ردیف

نام خانوادگی و نام

شماره  داوطلب

1

دادگر نهرخلجی حامد

15846

2

صفائی محمد

15372